Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kultura i rozrywka

Solilandia Trylogia

Solilandia Trylogia
Solilandia Trylogia

Wspaniała przygoda wydana z troską o najdrobniejszy detal. Książki posiadają solidną, grubą okładkę, a w środku piękne i kolorowe ilustracje. Książki z Trylogii Solilandia opowiadają o grupie Soliludków - mieszkańców podziemnej krainy Solilandia znajdującej się w Kopalni Soli "Wieliczka". Historia bawi, inspiruje i pobudza zmysły młodych czytelników - ale również ich rodziców. Długie godziny świetnej zabawy dla całej rodziny zapewnione.

Książki z Trylogii Solilandia zostały książkami konkursowymi Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego 2013-2015, promowanego przez Fundację ABCXXI "Cała Polska czyta dzieciom".

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

110,00 zł

szt.

Solilandia tom 1 - Baśnie Książki Bajki dla dzieci

Solilandia tom 1 - Baśnie Książki Bajki dla dzieci
Solilandia tom 1 - Baśnie Książki Bajki dla dzieci

Trzytomowa baśń z przygodową fabułą, która opisuje podziemny świat solnych skrzatów, smoków i wielu fantastycznych postaci. Nawiązuje do legend wielickiej kopalni soli i twórczo je rozwija, ale także można znaleźć w niej echo polskich bajek i elementów Tolkienowskiego świata. Trylogia bawi, uczy i wzrusza, zachęca do zwiedzania najpiękniejszych miejsc Polski. 

Solilandia była w latach 2013-2017 tematem Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Książka – przyjaciel prawdziwy”, współorganizowanego przez fundację ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom oraz Kopalnię Soli "Wieliczka". W konkursie wzięło udział  tysiące dzieci z całej Polski! Na postawie serii Solilandia w Kopalni Soli "Wieliczka" powstała jedyna na świecie, bajkowa, podziemna trasa turystyczna dedykowana dzieciom!

Dowiedz się więcej o Solilandii odwiedzając nasze strony (solilandia.pl i konkursczytelniczy.pl) oraz profile na portalach Facebook i Twitter!

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

38,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl