Internetowy kurs naprawiania i budowania dobrych relacji 0
Internetowy kurs budowania dobrych relacji

Wszyscy ostatnio narzekamy na ciężkie czasy, powszechne depresje i napięcia w rodzinach. Warto więc, zamiast poddawać się smutnym refleksjom, powalczyć o własne szczęście i dobre relacje z bliskimi. Nasz dom, który często musi pełnić funkcje miejsca pracy, nauki, a także rozrywki i odpoczynku - powinien być dla nas oazą spokoju, bezpiecznym schronieniem i miejscem "ładowania akumulatorów". Na pewno nie jest to łatwe - ale możemy popracować na tym, żeby poprawić co się da... 

Beata Kołodziej, autorka książek o relacjach, od kilku lat prowadzi warsztaty i konferencje. Poświęcone są tematom związanym z kobiecością, męskością i sposobami budowania dobrych relacji w małżeństwie, rodzinie i pracy. W roku 2021 postanowiliśmy uruchomić kursy internetowe prowadzone przez Autorkę zatytułowane podobnie jak jej książka:  "Czas na relacje". Każdy kurs składa się z trzech spotkań na ZOOM, które odbywają się w kolejne środy o godzinie 18:00. Kursy będą pojawiały się cyklicznie, a terminy pojawią się w ofercie warsztatów. Pierwszy kurs odbył się w maju 2021. 

Jak radzić sobie z konfliktami w małżeństwach i rodzinach? Co to jest konflikt? Jak nasz sposób myślenia wpływa na nasze relacje? Co buduje relację, a co doprowadza do jej rozpadu? Od czego zacząć, aby poprawić relacje z bliskimi? Czy wiara w Boga może mieć wpływ na relacje? O które relacje warto walczyć i czy istnieją granice przebaczania? Na te pytania odpowie Beata Kołodziej na warsztatach on-line.

Można także zakupić indywidualne konsultacje. Zarówno konferencje i konsultacje dotyczą tematów budowania dobrych relacji, praktycznych trudności w relacjach oraz są uzupełnieniem wiedzy zawartej w publikacjach Autorki. Nie jest to rodzaj terapii ani kierownictwa duchowego ale forma mentoringu w oparciu o wieloletnie doświadczenie Autorki.

Zajęcia wprowadzające, które odbyły się w środę 28.04.2021  na ZOOM zostały nagrane. Konferencję Beaty Kołodziej (bez przedstawiania się uczestników i dyskusji) można obejrzeć na YouTube TUTAJ. Pierwsze 6 minut dotyczy samych warsztatów, od 6 minuty to już konferencja pt. "Budowanie relacji- podstawy".

Kolejne terminy zajęć wprowadzających zostaną podane wkrótce. Na wszystkie zajęcia konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.  Pytania i zgłoszenia można kierować na adres: biuro@pmdc.pl Więcej informacji na blogu pisarki www.beata.kolodziej.edu.pl 

Oczywiście zajęcia on-line nie zastąpią osobistych spotkań, ale są dobrym sposobem na rozpoczęcie pracy nad relacjami. Mają na celu zdobycie podstawowej wiedzy o często popełnianych błędach i dobrych praktykach. 

Beata Kołodziej prowadzi regularne zajęcia "na żywo" w średniowiecznym opactwie benedyktyńskim w Tyńcu. Towarzyszy jej o. Konrad Małys. Warsztaty odbywają się od kilku lat. Trwają 2 dni (od piątkowego wieczoru do niedzielnego obiadu) i dają możliwość uczestnictwa w życiu i liturgii benedyktynów tynieckich.  Kolejne terminy pojawiają się co roku, w czerwcu. Aktualny program warsztatów oraz terminy znajdują się na stronie benedyktyńskiej  Fundacji Chronić Dobro:

 

Filmy i podcasty Autorki na ciekawe tematy związane z relacjami wkrótce znajdą się na witrynie Czas na relacje - Beata Kołodziej 

Filmowe zaproszenie na kurs

 PONIŻEJ MOŻNA POBRAĆ ULOTKĘ INFORMACYJNĄ PDF:

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl