Indywidualne konsultacje on-line

Konsultacje
 • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 199,00 zł

Cena regularna:

199.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 840C-15565_20210409183744

Opis

UWAGA: Konsultacja jest w sklepie zakwalifikowana jako produkt elektroniczny -przy zakupie proszę wybrać OPCJĘ WYSYŁKI: E-MAIL, aby koszt wysyłki tradycyjnej nie został automatycznie doliczony! W przypadku pomyłki: prosimy nie dokonywać płatności i nie potwierdzać zamówienia (usuniemy je ręcznie) i zrobić nowe zamówienie, albo poczekać na informację ze sklepu. Omyłkowo zapłacone koszty wysyłki zostaną oczywiście zwrócone. 

Jest to indywidualne spotkanie internetowe z Beatą Kołodziej, autorką książek i kursów budowania dobrych relacji.

KIM JEST BEATA KOŁODZIEJ?

To autorka książek poświęconych relacjom, dobrej komunikacji, kobiecości i męskości, wydanych przez RTCK i Homo Dei. Od 7 lat prowadzi warsztaty z kobiecości, dobrej komunikacji i budowania dobrych relacji. Cykliczne warsztaty odbywają się m. in. w opactwie benedyktynów w Tyńcu.

Opracowała dziesięć prostych zasad budowania dobrych relacji, oraz zasady rozwiązywania konfliktów poprzez rozmowę. Przez ostatnie lata pomogła wielu osobom poprawić trudne relacje w małżeństwach, rodzinach i pracy. W swoich warsztatach kładzie nacisk na to, by uczestnicy lepiej zrozumieli siebie, poznali swoją wartość i uwierzyli, że chociaż życie jest zadaniem niełatwym, to może przynosić radość i satysfakcję. Dobre relacje natomiast nadają życiu sens i smak.

Beata Kołodziej pisze także książki dla dzieci. Prywatnie jest żoną od 36 lat, matką dorosłych już dzieci i babcią. 

Więcej informacji znajdziesz w artykułach na naszym blogu oraz na stronie internetowej www.beata.kolodziej.edu.pl

GDZIE MOŻNA POSŁUCHAĆ BEATY KOŁODZIEJ?

Filmy i podcasty znajdziesz na witrynie Czas na relacje- Beata Kołodziej na portalu YouTube.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z  KONSULTACJI?

Konsultacje internetowe dają możliwość zadawania pytań dotyczących własnych problemów i wątpliwości. Umożliwiają rozmowę "w cztery oczy" w komfortowych warunkach - w uzgodnionym terminie i we własnym domu, za pośrednictwem ekranu. Dotyczą tematów budowania dobrych relacji, rozwiązywania problemów i trudności w relacjach, pracy nad dobrą komunikacją. Są znakomitym uzupełnieniem wiedzy zawartej w publikacjach oraz na warsztatach Autorki.

Nie jest to rodzaj terapii ani kierownictwa duchowego, ale forma mentoringu w oparciu o wieloletnie doświadczenie Autorki.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ? TO PROSTE!

 1. Wykup konsultację i wpisz w uwagach preferowany przez ciebie dzień oraz ewentualnie godzinę spotkania. Konsultacje odbywają się w piątki pomiędzy godz. 12:00 - 14:40 oraz środy pomiędzy 16:00 a 18:40. Rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 40 minut.

 2. Otrzymasz e-maila zawierającego potwierdzenie terminu lub propozycję innych terminów (data+godzina) do wyboru z prośbą o potwierdzenie. Jeśli żaden ci nie pasuje, uzgodnimy telefonicznie datę odpowiednią dla obu stron.

 3. Po uzgodnieniu daty i godziny spotkania otrzymasz mailem indywidualny link na spotkanie na ZOOM.

Przed spotkaniem konieczna jest rejestracja na platformie ZOOM. Przesłany przez nas link ułatwi szybką rejestrację. 

Zakup konsultacji oznacza akceptację regulaminu, który znajduje się poniżej.

Pod regulaminem znajdziesz plik z ulotką informacyjną pdf do pobrania. 

 

REGULAMIN KONSULTACJI:

 1. Uczestnik uzgadnia termin pocztą elektroniczną, po zakupie.

 2. Uczestnik otrzymuje drogą e-mailową, przed terminem konsultacji, link umożliwiający udział w spotkaniu. Zakupiona konsultacja dotyczy 1 uczestnika (maks. 2 osób/pary przy 1 urządzeniu).

 3. Uczestnik proszony jest o włączenie kamery podczas konsultacji. 

 4. Nie wyrażamy zgody na nagrywanie konsultacji.

 5. Tematem konsultacji są kwestie dotyczące relacji. Obowiązuje atmosfera szacunku i zrozumienia. Niestosowanie się do Regulaminu może skutkować zakończeniem spotkania.

 6. Nie ma możliwości zwrotu wpłaconej kwoty. Istnieje możliwość skorzystania z konsultacji w innym, uzgodnionym z prowadzącą terminie, jeśli nieobecność została zgłoszona co najmniej 24 godziny przed spotkaniem, na adres biuro@pmdc.pl

 7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne występujące po stronie uczestnika (np. słaba jakość połączenia Internetowego, usterki sprzętowe itp.) uniemożliwiające w pełni efektywny udział w konsultacjach.

 PLIK PDF Z INFORMACJAMI O KURSIE I KONSULTACJACH DO POBRANIA PONIŻEJ:

  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl