Internetowy kurs naprawy i budowania dobrych relacji "Czas na relacje"

kurs obrazek.png
 • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 449,00 zł

Cena regularna:

449.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

KURS jest w sklepie zakwalifikowany jako produkt elektroniczny -przy zakupie proszę wybrać OPCJĘ WYSYŁKI: E-MAIL, aby koszt wysyłki tradycyjnej nie został automatycznie doliczony! W przypadku pomyłki: prosimy nie dokonywać płatności i nie potwierdzać zamówienia (usuniemy je ręcznie) i zrobić nowe zamówienie, albo poczekać na informację ze sklepu. Omyłkowo zapłacone koszty wysyłki zostaną oczywiście zwrócone. 

Jest to kurs internetowy, prowadzony przez Beatę Kołodziej, autorkę książek o relacjach.  Obejmuje 3 warsztaty (po 80 minut każdy) w trzy kolejne środy maja, w dniach: 5, 12 i 19 maja 2021 o godz. 18:00 na platformie ZOOM.

Uwaga: Jeśli chcesz dowiedzieć czy to kurs dla ciebie - zapisz się na bezpłatne spotkanie wprowadzające z Beatą Kołodziej, w środę 28 kwietnia 2021 o godz. 18:00 wysyłając e-maila na adres biuro@pmdc.pl 

Tematy poszczególnych warsztatów Kursu "Czas na relacje. Budowanie i naprawa.": 

1. Konflikt to szansa? Rozwój relacji.

 • Czym jest konflikt?
 • Przyczyny konfliktów w relacjach
 • Sposoby przezwyciężania konfliktów
 • Komunikacja w  sytuacjach konfliktowych

 2. Gra o tron w relacjach damsko-męskich

 • Różnice w myśleniu o relacjach
 • Różne modele relacji i rodziny - co wybrać
 • Wygrywanie i przegrywanie w relacji
 • Seks jako oręż czy rodzaj komunikacji?

3. Budowanie i destrukcja w relacjach

 • Dynamika emocji w relacjach
 • Mechanizmy destrukcyjne
 • Dobre praktyki w relacjach
 • Komunikaty budujące relacje - struktura

 Każdy warsztat trwa 80 minut; składa się z konferencji, ćwiczenia oraz swobodnej dyskusji, z możliwością zadawania pytań. 

PO CO JEST TEN KURS?

Czy masz pewność, że twoja relacja jest trwała? Czy rzeczywiście kryzysu nie da się przezwyciężyć? Czy na pewno nie da się już nic naprawić? Czujesz zmęczenie i zniechęcenie? Nie trać czasu na kłótnie - naucz się rozmawiać. Pomoże ci w tym Kurs „Czas na relacje”. Otrzymasz konkretne rady dotyczące naprawiania relacji i budowania ich na dobrych zasadach. Nauczysz się lepiej rozumieć siebie i swoich bliskich, a także poznasz sposoby rozwiązywania problemów. Oczywiście zajęcia internetowe nie zastąpią osobistych spotkań, ale są dobrym sposobem na rozpoczęcie pracy nad relacjami. Mają na celu zdobycie podstawowej wiedzy o często popełnianych błędach i dobrych praktykach. Dają możliwość bezpośredniej rozmowy i zadawania pytań.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie - zapisz się na bezpłatne spotkanie wprowadzające z Beatą Kołodziej, w środę 28 kwietnia 2021 o godz. 18:00 wysyłając e-maila na adres biuro@pmdc.pl 

KIM JEST BEATA KOŁODZIEJ? 

To autorka książek poświęconych relacjom, kobiecości i męskości, wydanych przez RTCK i Homo Dei. Od 7 lat prowadzi warsztaty z kobiecości i budowania dobrych relacji. Cykliczne warsztaty odbywają się m. in. w opactwie benedyktynów w Tyńcu. Opracowała dziesięć prostych zasad, które można skutecznie wprowadzić w życie. Przez ostatnie lata pomogła wielu osobom poprawić trudne relacje w małżeństwach, rodzinach i pracy. W swoich warsztatach kładzie nacisk na to, by uczestnicy lepiej zrozumieli siebie, poznali swoją wartość i uwierzyli, że chociaż życie jest zadaniem niełatwym, to może przynosić radość i satysfakcję. Dobre relacje natomiast nadają życiu sens i smak.

Beata Kołodziej pisze także książki dla dzieci. Prywatnie jest żoną od 33 lat, matką dorosłych już dzieci i babcią 2 wnuczków. 

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu oraz stronie Autorki: www.beata.kolodziej.edu.pl

CO OTRZYMASZ ZAPISUJĄC SIĘ NA KURS:

 • Trzy cotygodniowe warsztaty na ZOOM oraz link dostępowy do nagrań przez cały czas trwania kursu +10 dodatkowych dni. Nie musisz martwić się, jeśli coś ci wypadnie akurat w dniu warsztatów. Możesz pracować nad swoimi relacjami 24h na dobę w dowolnym miejscu.
 • Bezterminowy dostęp do zamkniętej grupy na FB, na której uczestnicy kursu mogą wymieniać się doświadczeniami i zadawać pytania prowadzącej.  
 • Dostęp do jednego dodatkowego spotkania dyskusyjnego na ZOOM z Beatą Kołodziej, na którym możesz zadać własne pytania i uzyskać pomoc. 
 • Majowa edycja kursu w promocyjnej cenie 199 zł! Zapisy do dnia 4 maja 2021r.

Obecna edycja kursu rozpocznie się w maju 2021. Zajęcia odbywają się on-line w dniach: 5, 12 i 19 maja 2021 o godz. 18:00 na platformie ZOOM. Kurs będzie wznawiany, a kolejne terminy zostaną podane niebawem, przy otwarciu zapisów na nową edycję kursu. 

Po zakupie kursu, na twój adres otrzymasz indywidualny link na warsztaty. Przed spotkaniem  zarejestruj się na platformie ZOOM. Przesłany do ciebie link umożliwi ci szybką rejestrację. Dołącz na spotkanie 15 minut wcześniej - aby upewnić się, że od strony technicznej wszystko działa. Pamiętaj o włączeniu kamery, jeśli tylko masz taką możliwość. 

Zapraszamy także na bezpłatne spotkanie wprowadzające, w środę 28 kwietnia 2021. Aby wziąć w nim udział zapisz się, wysyłając e-maila na adres biuro@pmdc.pl. W e-mailu otrzymasz link na spotkanie. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na ZOOM (za pomocą przesłanego linku). Ilość osób ograniczona. 

 Filmowe zaproszenie na kurs znajduje się TUTAJ, natomiast obszerny opis na naszym blogu oraz na blogu Beaty Kołodziej. 

Zapraszamy również na konsultacje indywidualne. 

UWAGA:
Konferencje i konsultacje dotyczą tematów budowania dobrych relacji, praktycznych trudności w relacjach oraz są uzupełnieniem wiedzy zawartej w publikacjach Autorki. Nie jest to rodzaj terapii ani kierownictwa duchowego ale forma mentoringu w oparciu o wieloletnie doświadczenie Autorki. Autorka w swoich publikacjach wykorzystuje cytaty z Biblii i nauczania Kościoła Katolickiego, tak więc takie odniesienia mogą się pojawić podczas konferencji. 

Zakup kursu oznacza akceptację regulaminu, który znajduje się poniżej.

Pod regulaminem znajdziesz ulotkę informacyjną PDF do pobrania.

REGULAMIN WARSZTATÓW:

 1. Uczestnicy rejestrują się na Kurs przy pomocy przesłanego linku, przed terminem pierwszego spotkania na Zoom oraz zgłaszają się na spotkanie 15 minut przed każdą konferencją. 
 2. Zakupiony kurs dotyczy 1 uczestnika. Obowiązuje zakaz podawania linku osobom trzecim. 
 3. W sprawach technicznych obowiązuje stosowanie się do uwag i poleceń prowadzącej. Prosimy także o włączenie kamery. 
 4. Warsztaty podlegają prawom autorskim. Nie wyrażamy zgody na nagrywanie. Nagrania własne udostępnimy uczestnikom na cały czas trwania kursu + dodatkowe 10 dni. 
 5. Wizerunki uczestników nie są nagrywane. Może zostać nagrany dźwięk z rozmów uczestników z prowadzącą. Nagrania nie będą upublicznione, a jedynie czasowo udostępnione dla uczestników kursu.
 6. Uczestników obowiązuje życzliwy i nieoceniający styl odnoszenia się do siebie nawzajem podczas dyskusji.
 7. Niestosowanie się do zasad Regulaminu może skutkować usunięciem ze spotkania.
 8. Nie ma możliwości zwrotu zapłaconej kwoty. W przypadku nieobecności jest możliwość korzystania z naszych nagrań. 
 9. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne występujące po stronie uczestnika (np. słaba jakość połączenia Internetowego, usterki sprzętowe itp.) uniemożliwiające efektywny udział w zajęciach.

  

 PLIK PDF Z OPISEM KURSU I REGULAMINEM DO POBRANIA PONIŻEJ

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl